FN9255B-16-06
FN9255B-16-06 Schaffner EMC Inc.
FN9255.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: C20 16A FRONT PANEL MOUNT NO EAR
Packaging: Bulk
Features: Front Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.90mm x 27.10mm
Connector Style: IEC 320-C20
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: C20 16A FRONT PANEL MOUNT NO EAR, Packaging: Bulk, Features: Front Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 34.90mm x 27.10mm, Connector Style: IEC 320-C20, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9255B-16-06 FN9255B-16-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9255-3000977.pdf AC Power Entry Modules 16A IEC C20 Faston Medical