FN9255EMB-10-06
FN9255EMB-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN9255.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: C14 10A REAT PANEL MOUNT NO EART
Features: Earth Line Choke, Rear Side Mount
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.40mm x 22.90mm
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: C14 10A REAT PANEL MOUNT NO EART, Features: Earth Line Choke, Rear Side Mount, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 30.40mm x 22.90mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9255EMB-10-06 FN9255EMB-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9255E-3000998.pdf AC Power Entry Modules 10A IEC C14 Faston W/Choke rear mnt Med