FN9255R-10-07 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: IEC INLET HP FILTER 250VAC, 2-ST
Features: Front Side Mount
Number of Positions: 3
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
Написати відгук
Description: IEC INLET HP FILTER 250VAC, 2-ST, Features: Front Side Mount, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9255R-10-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9255R-10-07 FN9255R-10-07 Виробник : Schaffner FN9255-2942391.pdf AC Power Entry Modules IEC Inlet HP Filter 250VAC, 2-stage, 10A, with Y-capacitors, Wire