FN9255S-10-06
FN9255S-10-06 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN9255.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 21.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UR, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.059" ~ 0.087" (1.50mm ~ 2.20mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 21.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9255S-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9255S-10-06 FN9255S-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9255.pdf AC Power Entry Modules 10A IEC C14 Faston snap-in