FN9255SB-10-07 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 21.00mm
Accomodates a Fuse: No
Current Rating - Filter: 10A
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.028" ~ 0.059" (0.70mm ~ 1.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 21.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9255SB-10-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9255SB-10-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9255-3000977.pdf AC Power Entry Modules IEC Inlet HP Filter 250VAC, 2-stage, 10A, Snap-in, Wire, <5uA