FN9260S-10-06-20 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.063" ~ 0.098" (1.60mm ~ 2.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 33.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 11.5A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.063" ~ 0.098" (1.60mm ~ 2.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 33.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 11.5A.
Інші пропозиції FN9260S-10-06-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9260S-10-06-20 FN9260S-10-06-20 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 813BCE9B3FEC9E9D4A00F83307533E3760A4F652B418356EB2C65C2CD1F7B2DA.pdf AC Power Entry Modules 10A 373uA 0.2mH snap-in IEC Filter