FN9262SB-10-06
FN9262SB-10-06 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9262.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.024" ~ 0.059" (0.60mm ~ 1.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 33.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.024" ~ 0.059" (0.60mm ~ 1.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 33.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9262SB-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9262SB-10-06 FN9262SB-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9262-2898675.pdf AC Power Entry Modules 10A 1.15mH 250VAC Snap-in Medical