FN9263-10-06
FN9263-10-06 TE Connectivity Schaffner
FN9263_Series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Tray
Features: Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.20mm x 33.20mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Switch Features: Switch On-Off
Part Status: Not For New Designs
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 206 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Tray, Features: Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.20mm x 33.20mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Switch Features: Switch On-Off, Part Status: Not For New Designs, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9263-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9263-10-06 FN9263-10-06 Виробник : Schaffner FN%209263-1131022.pdf AC Power Entry Modules 10A 250VAC 50/60Hz mounting flanges