FN9264B-10-06
FN9264B-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN9264.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 33.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Switch Features: Switch On-Off
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 104 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 33.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Switch Features: Switch On-Off, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9264B-10-06 FN9264B-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9264-1733073.pdf AC Power Entry Modules 10A 250VAC 50/60HZ MEDICAL