FN9264S-10-06
FN9264S-10-06 TE Connectivity / Schaffner
FN9264.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
AC Power Entry Modules 10A 373/2uA 0.21mH snap-in IEC Filter
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 33.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: No, Switch Features: Switch On-Off, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.50mm x 33.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: No
Switch Features: Switch On-Off
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN9264S-10-06 FN9264S-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9264-1733073.pdf AC Power Entry Modules 10A 373/2uA 0.21mH snap-in IEC Filter