Продукція > SCHAFFNER > FN9266-10-06
FN9266-10-06
FN9266-10-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9266-3001128.pdf
Виробник: Schaffner
AC Power Entry Modules 10A 1.15mH 250VAC w/mnt flanges
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Tray, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 33.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Switch Features: Switch On-Off, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9266-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 33.00mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Switch Features: Switch On-Off
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A