FN9274MB-10-07
FN9274MB-10-07 Schaffner EMC Inc.
FN9274.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C18 PNL WIRE
Features: Rear Side Mount
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 2
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 60 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C18 PNL WIRE, Features: Rear Side Mount, Packaging: Box, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 2, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.50mm x 21.50mm, Connector Style: IEC 320-C18, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9274MB-10-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9274MB-10-07 FN9274MB-10-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9274-3001098.pdf AC Power Entry Modules 10A 1.3mH 0.22uF Wire leads rear mnt