FN9274S1B-10-05
FN9274S1B-10-05 Schaffner EMC Inc.
FN9274.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 2
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.40mm x 23.20mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 180 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT IEC320-C18 PANEL QC, Packaging: Box, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 2, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.40mm x 23.20mm, Connector Style: IEC 320-C18, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9274S1B-10-05 FN9274S1B-10-05 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9274-3001098.pdf AC Power Entry Modules 10A 1.3mH 0.22uF Fast-on Snap-in Med