FN9274S1B-15-07
FN9274S1B-15-07 Schaffner EMC Inc.
FN9274.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT RCPT FILTER
Connector Type: Receptacle, Male Blades
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 2
Termination: Wire Leads
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.40mm x 23.20mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 15A
на замовлення 60 шт:
Написати відгук
Description: PWR ENT RCPT FILTER, Packaging: Box, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 2, Termination: Wire Leads, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.40mm x 23.20mm, Connector Style: IEC 320-C18, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 15A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9274S1B-15-07 FN9274S1B-15-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9274-3001098.pdf AC Power Entry Modules 15A 0.4mH 0.22uF Wire leads Snap-in