Продукція > SCHAFFNER > FN9280-10-100
FN9280-10-100
FN9280-10-100 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN9280-1369885.pdf
Виробник: Schaffner
AC Power Entry Modules 10A SNGL STAGE FLTR FLANGE MOUNT
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Front or Rear Side Mount, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Spring-Cage, Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.80mm x 47.10mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Switch Features: Switch On-Off, Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9280-10-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Front or Rear Side Mount
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Spring-Cage
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.80mm x 47.10mm
Connector Style: IEC 320-C14
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included)
Switch Features: Switch On-Off
Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A