FN9280EB-10-06
FN9280EB-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN9280.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Features: Front or Rear Side Mount
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UR
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.80mm x 47.10mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 10A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Features: Front or Rear Side Mount, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UR, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.80mm x 47.10mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Switch Features: Switch On-Off, Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 10A.
Інші пропозиції FN9280EB-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9280EB-10-06 FN9280EB-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9280-1369885.pdf AC Power Entry Modules 10A 1000kOhm Flange Medical Fast-On