FN9289-4-100
FN9289-4-100 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN9280.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 3
Termination: Spring-Cage
Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.80mm x 47.10mm
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 4A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 3, Termination: Spring-Cage, Approval Agency: CQC, CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Thickness: 0.039" ~ 0.098" (1.00mm ~ 2.50mm), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.80mm x 47.10mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Switch Features: Switch On-Off, Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 4A.
Інші пропозиції FN9289-4-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9289-4-100 FN9289-4-100 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN9280-1369885.pdf AC Power Entry Modules 4A SINGLE STAGE FLTR SNAP-IN