FN9675-16-03 Schaffner EMC Inc.
FN9675_Series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 10.2mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Obsolete
Current: 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 10.2mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Obsolete, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN9675-16-03
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN9675-16-03 FN9675-16-03 Виробник : Schaffner FN%209675-795168.pdf Power Line Filters 16A CLAMP TERM COMPACT PERFM FILTER