Продукція > FNC > FNCL10PK20
FNCL10PK20
FNCL10PK20
Виробник:
Category: Office Fans
Description: Fan: AC; 20W; 220÷240V; Ø: 250mm; Len: 1.5m; 335x265x110mm; pink
Type of fan: AC
Operating voltage: 220...240V
Cable length: 1.5m
Additional functions: 2 speed settings
Colour: pink
Plug variant: straight
Cable/adapter structure: CEE 7/16 (C) plug
Body dimensions: 335x265x110mm
Power: 20W
Diameter: 250mm
Material: metal
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FNCL10PK20
Category: Office Fans, Description: Fan: AC; 20W; 220÷240V; Ø: 250mm; Len: 1.5m; 335x265x110mm; pink, Type of fan: AC, Operating voltage: 220...240V, Cable length: 1.5m, Additional functions: 2 speed settings, Colour: pink, Plug variant: straight, Cable/adapter structure: CEE 7/16 (C) plug, Body dimensions: 335x265x110mm, Power: 20W, Diameter: 250mm, Material: metal.