Продукція > FOX / ABRACON > FO1HSCBF25.0-T1
FO1HSCBF25.0-T1
FO1HSCBF25.0-T1 Fox / Abracon
FO1HS.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 25 MHz, 50.0 ppm, -20 To +70 C, 3.3Volts+-10%, HCMOS, 2 x 1.6 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук