Продукція > FOX / ABRACON > FO1HSLBM38.4-T3
FO1HSLBM38.4-T3
FO1HSLBM38.4-T3 Fox / Abracon
FO1HS.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 38.4 MHz, 50.0 ppm, -40 To +85 C, 1.8Volts+-10%, HCMOS, 2 x 1.6 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук