FO2HSBAF24.0-T1
FO2HSBAF24.0-T1 Fox Electronics
fo2hs.pdf
Виробник: Fox Electronics
HCMOS 2.5x2.0mm SMD Oscillator
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Crystals SMD Oscillator, 24 MHz, 100.0 ppm, -20 To +70 C, 3.3Volts+-5%, HCMOS, 2.5 x 2 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FO2HSBAF24.0-T1 Виробник : ABRACON O2HS-1994594.pdf Crystals SMD Oscillator, 24 MHz, 100.0 ppm, -20 To +70 C, 3.3Volts+-5%, HCMOS, 2.5 x 2 mm