FO2HSBAP16.0-T3
FO2HSBAP16.0-T3 Fox Electronics
FO2HS.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: OSC XO 16MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 16 MHz, 100.0 ppm, -40 To +105 C, 3.3Volts+-5%, HCMOS, 2.5 x 2 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FO2HSBAP16.0-T3 Виробник : Fox / Abracon O2HS-1994594.pdf Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 16 MHz, 100.0 ppm, -40 To +105 C, 3.3Volts+-5%, HCMOS, 2.5 x 2 mm