Продукція > FOX / ABRACON > FO3HSCBF25.0-T2
FO3HSCBF25.0-T2 Fox / Abracon
Виробник: Fox / Abracon
Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 25 MHz, 50.0 ppm, -20 To +70 C, 3.3Volts+-10%, HCMOS, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук