Продукція > FOX / ABRACON > FO3HSKBM38.4-T2
FO3HSKBM38.4-T2
FO3HSKBM38.4-T2 Fox / Abracon
FO3HS.pdf
Виробник: Fox / Abracon
Standard Clock Oscillators SMD Oscillator, 38.4 MHz, 50.0 ppm, -40 To +85 C, 1.8Volts+-5%, HCMOS, 3.2 x 2.5 mm
Написати відгук