Продукція > ABRACON > FO5HSCBM22.1184-T1
FO5HSCBM22.1184-T1 ABRACON
O5HS-1994738.pdf
Виробник: ABRACON
Crystals SMD Oscillator, 22.1184 MHz, 50.0 ppm, -40 To +85 C, 3.3Volts+-10%, HCMOS, 5 x 3.2 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук