Продукція > ABRACON > FO7HSCBM7.3728-T2
FO7HSCBM7.3728-T2 ABRACON
O7HS-1994820.pdf
Виробник: ABRACON
Crystals SMD Oscillator, 7.3728 MHz, 50.0 ppm, -40 To +85 C, 3.3Volts+-10%, HCMOS, 7 x 5 mm
Написати відгук