FO7HSCDE1.544-BULK
FO7HSCDE1.544-BULK Abracon Corporation
fo7hs.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 1.544MHz ±25ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Написати відгук