FO7HSCDE4.096-T2
FO7HSCDE4.096-T2 Abracon Corporation
o7hs.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 4.096MHz ±25ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Написати відгук