Продукція > ABRACON > FO7HSCDM7.3728-T1
FO7HSCDM7.3728-T1 ABRACON
O7HS-1994820.pdf
Виробник: ABRACON
Crystals SMD Oscillator, 7.3728 MHz, 25.0 ppm, -40 To +85 C, 3.3V+-10%, HCMOS, 7 x 5 mm
Написати відгук