Продукція > L-COM > FOB20OM1ROZ-M
FOB20OM1ROZ-M
FOB20OM1ROZ-M L-com
FOB20OM1ROZ-M_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: 1M INTERVAL OM1 (62.5/125) 2.0MM
Packaging: Bulk
Length: 3.28' (1.00m)
Tensile Strength: 30.6kg
Style: Standard
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.079" (2.00mm)
Jacket Color: Orange
Bend Radius: 25.4mm
Core Diameter: 62.5µm
Cladding Diameter: 125µm
на замовлення 331 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1M INTERVAL OM1 (62.5/125) 2.0MM, Packaging: Bulk, Length: 3.28' (1.00m), Tensile Strength: 30.6kg, Style: Standard, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.079" (2.00mm), Jacket Color: Orange, Bend Radius: 25.4mm, Core Diameter: 62.5µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FOB20OM1ROZ-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FOB20OM1ROZ-M FOB20OM1ROZ-M Виробник : L-Com FOB20OM1ROZ-M_2D.pdf Fibre Optic Cables 1M Interval OM1 (62.5/125) 2.0mm Duplex