Продукція > L-COM > FOB30OM1PSZ-M
FOB30OM1PSZ-M
FOB30OM1PSZ-M L-com
FOB30OM1PSZ-M_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: 1M INTERVAL OM1 (62.5/125) 3.0MM
Packaging: Bulk
Length: 3.28' (1.00m)
Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Tensile Strength: 31.8kg
Style: Standard
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.114" (2.90mm)
Jacket Color: Slate
Bend Radius: 30.48mm
Core Diameter: 62.5µm
Написати відгук
Description: 1M INTERVAL OM1 (62.5/125) 3.0MM, Packaging: Bulk, Length: 3.28' (1.00m), Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), Tensile Strength: 31.8kg, Style: Standard, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.114" (2.90mm), Jacket Color: Slate, Bend Radius: 30.48mm, Core Diameter: 62.5µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FOB30OM1PSZ-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FOB30OM1PSZ-M FOB30OM1PSZ-M Виробник : L-Com FOB30OM1PSZ-M_2D.pdf Fibre Optic Cables 1M Interval OM1 (62.5/125) 3.0mm Duplex