Продукція > L-COM > FOB30OM2TKZ-M
FOB30OM2TKZ-M
FOB30OM2TKZ-M L-com
FOB30OM2TKZ-M_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: 1M INTERVAL OM2 (50/125) 3.0MM D
Packaging: Bulk
Length: 3.28' (1.00m)
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Tensile Strength: 49.9kg
Style: Standard
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.114" (2.90mm)
Jacket Color: Black
Bend Radius: 30.48mm
Core Diameter: 50µm
Написати відгук
Description: 1M INTERVAL OM2 (50/125) 3.0MM D, Packaging: Bulk, Length: 3.28' (1.00m), Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Tensile Strength: 49.9kg, Style: Standard, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.114" (2.90mm), Jacket Color: Black, Bend Radius: 30.48mm, Core Diameter: 50µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FOB30OM2TKZ-M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FOB30OM2TKZ-M FOB30OM2TKZ-M Виробник : L-Com FOB30OM2TKZ-M_2D.pdf Fibre Optic Cables 1M Interval OM2 (50/125) 3.0mm Duplex