Продукція > L-COM > FOB500D6-M
FOB500D6-M
FOB500D6-M L-com
FOB500D6-M_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: CBL FIBER DIST 50/125 6CNT
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.197" (5.00mm)
Jacket Color: Orange
Bend Radius: 75mm
Core Diameter: 50µm
Написати відгук
Description: CBL FIBER DIST 50/125 6CNT, Packaging: Bulk, Length: 3.28' (1.00m), Style: Standard, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.197" (5.00mm), Jacket Color: Orange, Bend Radius: 75mm, Core Diameter: 50µm, Cladding Diameter: 125µm.