Продукція > L-COM > FOC-IPSCSM-50D
FOC-IPSCSM-50D
FOC-IPSCSM-50D L-COM
3147970.pdf
Виробник: L-COM
Description: L-COM - FOC-IPSCSM-50D - FIBRE CONNECTOR, SC, SM, 5.3-5.8MM
tariffCode: 85367000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
Fasertyp: Singlemode
Steckverbindermaterial: -
hazardous: false
Glasfaseranschluss: SC
Faserdurchmesser: 5.3mm to 5.8mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: L-COM - FOC-IPSCSM-50D - FIBRE CONNECTOR, SC, SM, 5.3-5.8MM, tariffCode: 85367000, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, Fasertyp: Singlemode, Steckverbindermaterial: -, hazardous: false, Glasfaseranschluss: SC, Faserdurchmesser: 5.3mm to 5.8mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: -.
Інші пропозиції FOC-IPSCSM-50D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FOC-IPSCSM-50D FOC-IPSCSM-50D Виробник : L-Com FOC_IPSCMM_48D_2D-3567885.pdf Fibre Optic Connectors IP68 Rated SC connector, SMF, 5.0mm crimp,