Продукція > FOX ELECTRONICS > FOX924B-25.000-T1
FOX924B-25.000-T1 Fox Electronics
Виробник: Fox Electronics
Oscillator TCXO 25MHz ±1.5ppm (Tol) ±2.5ppm (Stability) 15pF HCMOS 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук