Продукція > HYPERLINE > FP-DEC-BOX-1.45-WH
FP-DEC-BOX-1.45-WH
FP-DEC-BOX-1.45-WH Hyperline
Виробник: Hyperline
Description: Single Gang Back Box depth 1.45
Features: Mounting Hardware
Packaging: Retail Package
Color: White
For Use With/Related Products: FP-DEC Series
Material: Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Length: 4.500" (114.30mm)
Style: Single Gang
Type: Faceplate
Width: 2.750" (69.85mm)
Number of Ports: 1
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Port Direction: Straight
Part Status: Active
Depth: 1.450" (36.83mm)
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Single Gang Back Box depth 1.45, Features: Mounting Hardware, Packaging: Retail Package, Color: White, For Use With/Related Products: FP-DEC Series, Material: Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Length: 4.500" (114.30mm), Style: Single Gang, Type: Faceplate, Width: 2.750" (69.85mm), Number of Ports: 1, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Port Direction: Straight, Part Status: Active, Depth: 1.450" (36.83mm).