FP1012V3-R070-R EATON ELECTRIC
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 70nH; 84A; ±10%; 10x6mm; Core mat: ferrite
Type of inductor: wire
Core material: ferrite
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 70nH
Height: 12mm
Body dimensions: 10x6mm
Max resistance: 138mΩ
Operating current: 84A
Tolerance: ±10%
Test frequency: 0.1MHz
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 70nH; 84A; ±10%; 10x6mm; Core mat: ferrite, Type of inductor: wire, Core material: ferrite, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Inductance: 70nH, Height: 12mm, Body dimensions: 10x6mm, Max resistance: 138mΩ, Operating current: 84A, Tolerance: ±10%, Test frequency: 0.1MHz.