Продукція > EATON > FP2-D047-R
FP2-D047-R Eaton
bus-elx-ds-pm-4110-fp2.pdf
Виробник: Eaton
Description: FIXED IND 47NH 37A 0.26 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.047uH 42A Flat-Pac FP2.
Інші пропозиції FP2-D047-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FP2-D047-R FP2-D047-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton_fp2_high_current_power_inductors_data_sheet-1608716.pdf Power Inductors - SMD 0.047uH 42A Flat-Pac FP2