Продукція > EATON > FP2-D068-R
FP2-D068-R Eaton
bus-elx-ds-pm-4110-fp2.pdf
Виробник: Eaton
Description: FIXED IND 68NH 37A 0.26 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.068uH 32A Flat-Pac FP2.
Інші пропозиції FP2-D068-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FP2-D068-R FP2-D068-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton_fp2_high_current_power_inductors_data_sheet-1608716.pdf Power Inductors - SMD 0.068uH 32A Flat-Pac FP2