Продукція > EATON > FP2-V050-R
FP2-V050-R Eaton
bus-elx-ds-pm-4110-fp2.pdf
Виробник: Eaton
Description: FIXED IND 50NH 37A 0.28 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FP2-V050-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FP2-V050-R FP2-V050-R Виробник : Coiltronics / Eaton bus-elx-ds-pm-4110-fp2-597978.pdf Fixed Inductors 0.05uH 70A Flat-Pac FP2