FP2-V150-R
FP2-V150-R Coiltronics / Eaton
bus-elx-ds-pm-4110-fp2-597978.pdf
Виробник: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 0.15uH 25.5A Flat-Pac FP2
на замовлення 850 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 37A 0.28 MOHM.
Інші пропозиції FP2-V150-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FP2-V150-R Виробник : Eaton bus-elx-ds-pm-4110-fp2.pdf Description: FIXED IND 150NH 37A 0.28 MOHM