Продукція > PCTEL, INC. > FP8241850-10VP
FP8241850-10VP
FP8241850-10VP PCTEL, Inc.
FP-VP-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 892MHZ PAN N TYP FEM POLE
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount, Wall Mount
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, LTE, Wi-Fi
Gain: 10dBi, 11dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.181" (30.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 20 W
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 892MHZ PAN N TYP FEM POLE, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Wall Mount, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, LTE, Wi-Fi, Gain: 10dBi, 11dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.181" (30.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 892MHz, 1.94GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 20 W.