Продукція > CONDUCTRF > FPA28-PFPF-S16
FPA28-PFPF-S16
FPA28-PFPF-S16 ConductRF
109795cb8bf5329c07c09b02eb44e09d?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMP TO SMP 16"
Color: Black
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMP to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 27 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO SMP 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMP to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 27 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).