Продукція > CONDUCTRF > FPA28-PFPR-S12
FPA28-PFPR-S12
FPA28-PFPR-S12 ConductRF
109795cb8bf5329c07c09b02eb44e09d?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: SEMIFLEX 0.086" CABLE SMPFEMALE
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMP to SMP
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 27 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: SEMIFLEX 0.086" CABLE SMPFEMALE, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMP to SMP, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 27 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.