Продукція > CONDUCTRF > FPA28-S1PMF-S16
FPA28-S1PMF-S16
FPA28-S1PMF-S16 ConductRF
Semi-FlexForm_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO SMPM 16"
Color: Black
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMA to SMPM
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMPM Jack
Frequency - Max: 27 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMPM 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMA to SMPM, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 2.18mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMPM Jack, Frequency - Max: 27 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.