Продукція > CONDUCTRF > FPA3C-PFPF-S12
FPA3C-PFPF-S12
FPA3C-PFPF-S12 ConductRF
Semi-FlexForm_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMP TO SMP 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMP to SMP
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO SMP 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMP to SMP, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.