Продукція > CONDUCTRF > FPA3C-PFPF-S16
FPA3C-PFPF-S16
FPA3C-PFPF-S16 ConductRF
Semi-FlexForm_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMP TO SMP 16"
Color: Black
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMP to SMP
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMP Jack
Frequency - Max: 18 GHz
Написати відгук
Description: COAX CBL SMP TO SMP 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMP to SMP, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMP Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.