Продукція > CONDUCTRF > FPA3C-PMFPMF-S24
FPA3C-PMFPMF-S24
FPA3C-PMFPMF-S24 ConductRF
Semi-FlexForm_Cables.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMPM JACK TO JACK 24"
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMPM to SMPM
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMPM Jack
2nd Connector: SMPM Jack
Frequency - Max: 18 GHz
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMPM JACK TO JACK 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMPM to SMPM, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMPM Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.