FPACF-29B.50 Fraenkische USA, LP
Виробник: Fraenkische USA, LP
Description: FIPLOCK, PA6 MOD BS C, NW29, FIN
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free
Length: 164' (50.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -50°C ~ 105°C
Diameter - Outside: 1.358" (34.49mm)
Diameter - Inside: 1.142" (29.00mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Weather Resistant
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIPLOCK, PA6 MOD BS C, NW29, FIN, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyamide (PA6), Nylon 6, Halogen Free, Length: 164' (50.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -50°C ~ 105°C, Diameter - Outside: 1.358" (34.49mm), Diameter - Inside: 1.142" (29.00mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Weather Resistant.